Fanatics '71

work hard, play hard

Competitieschema 2019

Op deze pagina vind je alle wedstrijden die zijn gepland voor het competitieseizoen 2019
Te zijner tijd zal 2020 ook op deze pagina gepubliceerd worden.

PDF bestand per team:
Heren 1

Heren 2

Dames 1

U18 2019

U16 2019

U12 2019

Competitie 2019

Datum Tijd Thuisteam Uitteam Plaats
8-9-2019 10:00 Fanatics’71 X12 1 (VR) Jumping Giants X12 1 ROERMOND
8-9-2019 10:00 Fanatics ’71 MSE 2 Jumping Giants MSE 3 ROERMOND
14-9-2019 17:00 B.C. Virtus MSE 2 Fanatics ’71 MSE 1 WERKENDAM
15-9-2019 10:00 Fanatics’71 X12 1 (VR) Basketbal Academie Limburg X12 1 ROERMOND
15-9-2019 10:00 Fanatics ’71 VSE 1 Tracks Parkstad VSE 1 ROERMOND
15-9-2019 12:00 Fanatics ’71 MSE 2 Akros MSE 3 ROERMOND
15-9-2019 15:00 Dunatos M16 1 Fanatics ’71 M16 1 MEERSSEN
22-9-2019 11:30 BC Kimbria X12 1 Fanatics’71 X12 1 (VR) MAASTRICHT
22-9-2019 12:30 B.C. Boemerang MSE 1 Fanatics ’71 MSE 2 URMOND
22-9-2019 15:00 Maastricht Knights VSE 1 Fanatics ’71 VSE 1 MAASTRICHT
28-9-2019 13:00 BC Bumpers M16 1 Fanatics ’71 M16 1 SITTARD
28-9-2019 16:00 Oirschot M18 1 Fanatics’71 M18 1 (VR) OIRSCHOT
28-9-2019 19:00 Yellow Sox MSE 1 Fanatics ’71 MSE 1 BAKEL
29-9-2019 10:00 Fanatics’71 X12 1 (VR) E.B.C.G. X12 1 ROERMOND
29-9-2019 12:00 Fanatics ’71 VSE 1 BC Heeze VSE 1 ROERMOND
5-10-2019 15:00 Tracks Parkstad VSE 1 Fanatics ’71 VSE 1 HOENSBROEK
5-10-2019 18:45 Akros M18 1 Fanatics’71 M18 1 (VR) BOXMEER
6-10-2019 10:00 Fanatics ’71 MSE 2 BC Heeze MSE 2 ROERMOND
6-10-2019 12:00 Fanatics ’71 MSE 1 BC Bumpers MSE 1 ROERMOND
6-10-2019 13:00 BC Titans M16 1 Fanatics ’71 M16 1 KERKRADE
12-10-2019 08:30 Vido MSE 2 Fanatics ’71 MSE 2 VELDHOVEN
13-10-2019 10:00 Fanatics’71 M18 1 (VR) BC Bumpers M18 1 ROERMOND
13-10-2019 12:00 Fanatics ’71 M16 1 Tracks Parkstad M16 1 ROERMOND
13-10-2019 12:00 Fanatics ’71 VSE 1 Tantalus VSE 2 ROERMOND
13-10-2019 12:30 Jumping Giants X12 1 Fanatics’71 X12 1 (VR) NEDERWEERT
13-10-2019 12:45 Springfield MSE 2 Fanatics ’71 MSE 1 BERLICUM NB
26-10-2019 11:00 BC Bumpers M18 1 Fanatics’71 M18 1 (VR) SITTARD
27-10-2019 12:00 Fanatics ’71 M16 1 BC Kimbria M16 1 ROERMOND
27-10-2019 12:00 Fanatics ’71 MSE 1 Jumpers ’76 MSE 1 ROERMOND
27-10-2019 15:00 BC Titans MSE 1 Fanatics ’71 MSE 2 KERKRADE
2-11-2019 10:00 Fanatics ’71 M16 1 Dunatos M16 1 ROERMOND
2-11-2019 12:30 E.B.C.G. X12 1 Fanatics’71 X12 1 (VR) GELDROP
8-11-2019 19:30 Tantalus MSE 3 Fanatics ’71 MSE 1 EINDHOVEN
9-11-2019 13:00 BC Bumpers VSE 2 Fanatics ’71 VSE 1 SITTARD
10-11-2019 10:00 Fanatics ’71 M16 1 BC Bumpers M16 1 ROERMOND
10-11-2019 12:00 Fanatics’71 M18 1 (VR) Oirschot M18 1 ROERMOND
10-11-2019 12:00 Fanatics ’71 MSE 1 Achilles ’71 MSE 1 ROERMOND
16-11-2019 10:00 Fanatics’71 M18 1 (VR) BC Kimbria M18 1 ROERMOND
16-11-2019 10:15 Fanatics ’71 VSE 1 Venlo Sport Crusaders VSE 1 ROERMOND
16-11-2019 13:00 Tracks Parkstad M16 1 Fanatics ’71 M16 1 HOENSBROEK
16-11-2019 21:15 BV Schijndel MSE 1 Fanatics ’71 MSE 1 SCHIJNDEL
24-11-2019 10:00 Fanatics’71 M18 1 (VR) Akros M18 1 ROERMOND
24-11-2019 12:00 Fanatics ’71 M16 1 BC Titans M16 1 ROERMOND
24-11-2019 12:00 Fanatics ’71 MSE 1 BC Heeze MSE 1 ROERMOND
24-11-2019 12:30 Jumping Giants VSE 1 Fanatics ’71 VSE 1 NEDERWEERT
8-12-2019 10:00 Fanatics’71 X12 1 (VR) BC Kimbria X12 1 ROERMOND
8-12-2019 10:00 Fanatics ’71 VSE 1 Venlo Sport Crusaders VSE 1 ROERMOND
8-12-2019 12:00 Fanatics ’71 MSE 2 Tracks Parkstad MSE 2 ROERMOND
8-12-2019 14:00 BC Kimbria M18 1 Fanatics’71 M18 1 (VR) MAASTRICHT
8-12-2019 16:00 BC Kimbria M16 1 Fanatics ’71 M16 1 MAASTRICHT
13-12-2019 19:30 Tantalus VSE 2 Fanatics ’71 VSE 1 EINDHOVEN
14-12-2019 08:30 Fanatics ’71 MSE 1 BC LIESHOUT MSE 1 ROERMOND
14-12-2019 19:00 Aeternitas MSE 1 Fanatics ’71 MSE 2 STRAMPROY
15-12-2019 10:00 Achilles ’71 MSE 1 Fanatics ’71 MSE 1 NUENEN
15-12-2019 14:30 Basketbal Academie Limburg X12 1 Fanatics’71 X12 1 (VR) WEERT